Antalya Oto Kiralama
Bizi Takip Edin Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama
  Antalya Hakkında | Makaleler | Blog
Antalya Oto Kiralama +90 532 598 72 40 +90 242 248 09 68
 
Antalya Oto Kiralama tr / en / de
 
ANASAYFA ARAÇLARIMIZ TRANSFER KİRALAMA KOŞULLARI İLETİŞİM
E Mail : info@atlasotokiralama.com
 
MAKALELER
Antalya’da Otomobil Kiralama
Antalya Kiralik Araç
Antalya Araç Kiralama Noktalari
Dizel Otomatik Araç Kiralama Antalya
Antalya Araç Kiralama Fiyatlari
Antalya Rent A Car
Dizel Araba Kiralama Antalya
Antalya Havalimani Ucuz Araba Kiralama
Antalya Kiralik Araba
Antalya Havalimani Araç Kiralama
Antalya Otomatik Vites Kiralik Araba
Ekonomik Araç Kiralama Antalya
Antalya Araba Kiralama Sirketleri
Antalya Oto Kiralama Firmalari
Antalya Araç kiralama
Antalya Otomatik Araç Kiralama
Antalya Araç Kiralama Firmalari
Antalya Oto Kiralama
Antalya Araba Kiralama

Dizel Araba Kiralama Antalya

Tasarruf son günlerde ekonomik kazanç zorlugunda mi ? yoksa ileriye dönük tedbir amaçli mi ? her ne denirse densin hayatimizi her aninda çaba sarf ettiren bir sözcükten ötesini tanimlamaktadir,ticari alimlarda kullanim maliyetini düsürme ve birikimlerimizi daha kolay ve bilinçli elde etme yönelik bir eylemdir, gerek bireyler gerekse kurumlarin sikça aldigi tedbirlerin en basinda gelir.

Son yillarda enerji tasarruf saglamak adina hükümetin almis oldugu a sinifi enerji tüketimine sahip elektronik esya üretimi mecburi hale getirilmesi gibi ülkesel toplumsal alanda da çesitli tasarruf saglayici önlemlerde alinmaktadir.

Hayatimizi kolaylastiran araçlarin en basinda otomobil geldigini belirtmek pekte yanlis olmaz, sadece Türkiye de 26 milyon aracin sürekli hareket halinde oldugunu düsünürsek yasamimiza sagladigi katkilar inanilmaz derecedir,tüm tasima nakliye üretim,pazarlama derken binlerce kalemde ayri katki saglamaktadir.

Bu muhtesem büyüklükteki araçlarin birde tüketim yönünü ele almak gerekir, çünkü sonuçta bunlar yakitla hareket ettigi için inanilmaz derecede gider teskil etmektedir, bu giderleri biraz olsun kismak ve daha az tüketim saglamak adina alinan tedbirlerin en önemlisi dizel yakit tüketimi olarak önümüze çikmaktadir.

Dizel yakitin benzine göre biraz daha ucuz olmasindan daha önemli olan unsur ayni yakit orani ile daha fazla mesafe kat etmesidir, 5 litre yakitla dizel araç benzinli araçtan iki kat daha fazla yol almaktadir, toplam orana vurdugumuzda devasa bir ekonomik gider kisitlamasi ortaya çikmaktadir.

Araç sürücüleri bu konuda yeterince bilinçlenmis olup artik dizel yakit türüne sahip araçlari tercih etmekteler, çünkü ekonomik anlamda basarinin sirri biraz da giderleri mantikli ayarlamaktan geçmektedir.

Bu anlamdaki hassasiyetleri biz atlas oto kiralama olarak çok önemsemis durumdayiz, araç filomuzun yüzde doksanlik kismini bu yakit türündeki araçlar olarak hazir bulundurarak Dizel Araba Kiralama Antalya hizmetini sizlere en ekonomik boyutta sunmaktayiz, her zaman söyledigimiz gibi mutlu müsteri potansiyelimiz artirmak adina yenilikçilerin takipçisi olacagiz.

bir önceki makalemiz bknz : Araba Kiralama Havalimani Antalya

   
Antalya Oto KiralamaATLAS | ANTALYA SANAYİ VE TİCARET ODASI KAYIT NO : 61864
Anasayfa Hakkımızda Referanslar Antalya Gezi Rehberi Site Haritası SSS | FQA
Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama © 2006 Copyrgiht Atlas Oto Kiralama Ltd.Şti  
Es Yazılım Bilişim