Antalya Oto Kiralama
Bizi Takip Edin Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama
  Antalya Hakkında | Makaleler | Blog
Antalya Oto Kiralama +90 532 598 72 40 +90 242 248 09 68
 
Antalya Oto Kiralama tr / en / de
 
ANASAYFA ARAÇLARIMIZ TRANSFER KİRALAMA KOŞULLARI İLETİŞİM
E Mail : info@atlasotokiralama.com
 
KİRALAMA KOŞULLARI

ATLAS OTO KİRALAMA - KİRALAMA KOŞULLARI

Ehliyet ve Yaş: Kiracının kira sözleşmesi sırasında B,C,D grubu araçlar için 24, F,H,K,M grubu araçlar için 26 yaşını doldurmuş olması ve en az 3 yıllık yerli veya geçerli uluslar arası ehliyete sahip olması gereklidir.

Kiralama Süresi: En az 3 gündür. Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır

Fiyatlar: Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları çerçevesinde ) sigorta garantisi dahildir. Katma değer vergisi (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve rehber istek üzerine temin edilir. Şoförlük ücreti günlük 30 Euro dur. İstek üzerine günlük 5 Euro karşılığı navigasyon kiralanabilir. 48 saat önceden bildirmek koşuluyla çocuk koltuğu günlük 3 Euro karşılığı kiralanabilir.

Ödeme: Kira bedeli tahsilatı teslim sırasında yapılır. Araç teslim veya Dönüş: Atlas Oto Kiralama  ofislerinin 10 km. yakında araç teslim almak yada teslim etmek isterseniz ek ücret alınmaz. Eğer araç tesliminiz farklı bir ilde veya bölgede ise makul ücretler karşılığında kolaylıklarımızdan faydalanabilirsiniz.

Yurt İçinden Rezervasyon Yaptırılması Durumunda Geçerli Kiralama Koşulları

Ehliyet ve Yaş: Kiracının kira sözleşmesi sırasında B,C,D grubu araçlar için 24, F,H,K,M grubu araçlar için 24 yaşını doldurmuş olması ve en az 2 yıllık yerli veya geçerli uluslar arası ehliyete sahip olması gereklidir.

Ödeme: Kira bedeli tahsilatı teslim sırasında yapılır. Aracın iadesinde herhangi bir gecikme halinde her ek saat için günlük kira bedelinin 1/3 ü, toplam 3 saati geçen gecikmelerde ise 1 gün bedeli kadar ek ücret alınır. Geçerli Visa, Eurocard, Mastercard, sahiplerinden depozito ücreti alınmaz. adına düzenlenmiş olan kredi kartına ön provizyon konulmaktadır.

* Trafik kaza raporu ve alkol raporunun kaza mahallinde hemen alınması ve en yakınAtlas Oto Kiralama ofisine 24 saat içinde haber verilmesi gereklidir.

* Kaza, çift taraflı ise, karşı tarafın ruhsat fotokopisi,sigorta poliçesi fotokopisi, ehliyet fotokopisinin kaza mahallinde iken kiracı tarafından temin edilmesi gerekir.

* Aracın alkollü, uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılması halinde aracı kullanan tüm hasarlardan sorumlu tutulur.

* Sürücünün alkol ve uyuşturucu madde kullanmamış olması durumunda Atlas Oto Kiralama kaza mahaline en kısa sürede yedek araç temin etmeyi taahhüt eder.

* Sürücü araç kullanırken yasal hız limitlerine uymak zorundadır.

Teslim / İade: Atlas Oto Kiralama bürolarının bulunduğu kentlerdeki teslimatlarda ve iade sırasında aracın alındığı büroya bırakılması halinde ücret alınmaz, bunun dışındaki durumlarda aracın başka şehirlerde bırakılması halinde kilometreye göre drop charge ücreti alınır.

Trafik Cezaları: tüm Trafik cezaları müşteriye aittir

Atlas Oto Kiralama Antalya

 
Antalya Oto KiralamaATLAS | ANTALYA SANAYİ VE TİCARET ODASI KAYIT NO : 61864
Anasayfa Hakkımızda Referanslar Antalya Gezi Rehberi Site Haritası SSS | FQA
Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama © 2006 Copyrgiht Atlas Oto Kiralama Ltd.Şti  
Es Yazılım Bilişim