Antalya Oto Kiralama
Bizi Takip Edin Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama
  Antalya Hakkında | Makaleler | Blog
Antalya Oto Kiralama +90 532 598 72 40 +90 242 248 09 68
 
Antalya Oto Kiralama tr / en / de
 
ANASAYFA ARAÇLARIMIZ TRANSFER KİRALAMA KOŞULLARI İLETİŞİM
E Mail : info@atlasotokiralama.com
 
BİZ KİMİZ ?

Hakkımızda 

Turizm şehri Antalya'da 2005 yılında kurulan firmamızı Antalya araba kiralama sektöründe hızlı güvenilir ve profesyonel hizmet politikasıyla yola çıkmış olup günümüze kadar uzanan hep üstüne koyaraktan bugün Antalya nın en köklü şirketlerinden birisi haline gelmiştir misyonumuz hep müşteri memnuniyeti,vizyonumuz ise çok farklı illerde yatırımlar yaparak şube sayısını daha da artırarak markamızı en üst noktaya taşımaktır.

Bunun için çok çalışmamız gerektiğinin farkında olarak sürekli kendimizi geliştirmek zorunda da olduğumuzun bilinciyle hareket etmekteyiz. sektör sloganımız ‘’ tercih ettiğiniz araçtan zevk almak hakkınız’’anlayışını yansıtmaktadır.

Antalya merkez,lara,kundu,konyaaltı,belek ve havalimanı ofislerimiz aracılığı ile hizmet yelpazemizi geniş tuttuk ve bu ofis sayılarımızı hızla çoğaltmayı amaçlayarak kaliteli hizmet önceliği ile daha çok tüketiciye ulaşmak hedeflerimiz arasındadır.

Günümüzde yeni model marka ve model araçlarımızı müşterilerimizin kullanımına sunarak memnun müşteri olgusunun bizleri daha da ileriye taşıyacağı inancına sahibiz,marka değerimiz yükselmek ve sizleri daha mutlu kılmak adına her türlü yenilik ve değişimi devam ettirmek şirket olarak kararlılığımızdır.

Atlas Oto Kiralama

 
Antalya Oto KiralamaATLAS | ANTALYA SANAYİ VE TİCARET ODASI KAYIT NO : 61864
Anasayfa Hakkımızda Referanslar Antalya Gezi Rehberi Site Haritası SSS | FQA
Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama © 2006 Copyrgiht Atlas Oto Kiralama Ltd.Şti  
Es Yazılım Bilişim