Antalya Oto Kiralama
Bizi Takip Edin Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama
  Antalya Hakkında | Makaleler | Blog
Antalya Oto Kiralama +90 532 598 72 40 +90 242 248 09 68
 
Antalya Oto Kiralama tr / en / de
 
ANASAYFA ARAÇLARIMIZ TRANSFER KİRALAMA KOŞULLARI İLETİŞİM
E Mail : info@atlasotokiralama.com
 
KAMPANYA

Atlas Kiralık Araç Antalya

Antalya Araba Kiralama'da Kampanya 

İş dünyasında faaliyet gösteren firmaların bir çoğu ara sıra müşterilerini mutlu etmek adına sürpriz kampanyalar düzenlemektedirler hem kendi iş hacmini genişletmek hem de müşterileri cazibe yaratan kampanyalardır bunlar, yılın bazı bölümlerinde düzenlenerek iş gücüne canlılık kazandırırlar, bu tüketici penceresinden olumlu karşılanan bir durum olmakla beraber daha kurumsal davranış şekli olarak ta algılanmaktadır.

Özellikle aşırı rekabet düzeyinde olan sektörler rakiplerine üstünlük sağlamak,marka bilinirliğini yükseltmek ve işletme sermayesini genişletmek için sunduğu bu kampanyalardan tüketiciler takip ederek faydalanmaktadırlar.

Kendi sektörümüzde yani Araba Kiralama Hizmetinde müşterilerimizin bu gibi beklentilerine duyarsız kalmamak adına cazip seçeneklerde kampanyalarımız mevcuttur, tabi bu fırsatları sunarken kaliteden ödün vermemek asli düşüncemiz ve görevimiz olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz.

Kamyalarımız

  • 01-12-2017 31-12-2017 tarihler arasında araç kiralamak isteyen müşterilerimize dilerlerse manüel fiyatına otomatik araç kiralayabilirler fiyat farkı ödemeden üstelik dizel ve otomatik
  • 7 gün ekonomik sınıf araç kirala 5 gün öde
  • 21 gün kirala 15 gün öde

 Yukarıda belirtilen fırsatları sunarak siz değerli müşterilerimizin gönül rahatlığı ile gezmelerine katkıda bulunmaktayız bunun yapmanız gereken tek şey iletişim kanallarımız aracılığı ile bizlere ulaşmanızdır.

Bu gibi kampanyaları artık sıklıkla düzenleyerek müşteri mutluluğu gelenek haline getirmeyi amaçlamaktayız, üstelik bu kampanyaları yeni ve son model araç filomuz ile harmanlayarak kaliteyi üste taşımak çabası içerindeyiz.

Düzenlemiş olduğumuz bu kampanyanın içeriğine ekstra sürpriz ekleyerek biraz daha genişletmek istedik mesela ofisimize gelmenizi gerektirmeden talep ettiğiniz aracı ek ücret almadan adresinize teslim edip tekrar oradan iade alarak sizlere daha rahat bir seçenek sunmaktayız.

Bu kampanya stoklarla sınırlı olup günün tüm saatinde faydalanabilirsiniz,sizleri memnun etmenin büyüme hedeflerimize bir çok katkısı olacağı bilinciyle hareket ederek sunduğumuz bu fırsattan yararlanmanız dileği ile.

 
Antalya Oto KiralamaATLAS | ANTALYA SANAYİ VE TİCARET ODASI KAYIT NO : 61864
Anasayfa Hakkımızda Referanslar Antalya Gezi Rehberi Site Haritası SSS | FQA
Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama © 2006 Copyrgiht Atlas Oto Kiralama Ltd.Şti  
Es Yazılım Bilişim