Antalya Oto Kiralama
Bizi Takip Edin Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama
  Antalya Hakkında | Makaleler | Blog
Antalya Oto Kiralama +90 532 598 72 40 +90 242 248 09 68
 
Antalya Oto Kiralama tr / en / de
 
ANASAYFA ARAÇLARIMIZ TRANSFER KİRALAMA KOŞULLARI İLETİŞİM
E Mail : info@atlasotokiralama.com
 
KAMPANYA

Atlas Kiralık Araç Antalya

Antalya'da Araba Kiralama Kampanyası 

Pazarlama firmaları veya şirketleri taleplerin çok olduğu dönemlerde müşterilere cazip gelen kampanyalar düzenlerler, amaç daha fazla iş gücü ve kazanım olarak hedeflenmektedir, tabi bu kampanyaların güvenilir ve müşteri memnuniyeti yüksek olmalıdır aksa takdirde müşteriyi kandırmak kısa vadeli bir çözüm ve sonu hüsrandır.

Kampanyalar düzenlerken bir takım kurallara riayet edilmelidir, gelin bunları ele alarak bilinçli satıcı ve tüketici profili oluşturalım.

Satıcının düzenlemek istediği kampanya türünü ve Pazar hedefini belirlemesi örnek olarak sunduğu bir ürünün yanında promosyon önermesi bir alana bir bedava gibi ilk etapta müşteri kulağına ve psikolojisine iyi hitap şeklidir, ancak sunulan ürünün kalite ve orijinal olmasında taviz veriyor mu ? Öyle ya günümüzde her ürünün taklitleri bulunmaktadır, işte bu durumda müşterinin analiz etme  iç güdüsü ön plana çıkmaktadır.

Burada oluşturulabilinecek güven unsuru iyi inşa edilirse kampanya hedefi yakalanması büyük olasılıktır, marka bilinirliği ve Pazar hedefine büyük katkılar sağlayabilir, insanlar üzerinde yapılan bir araştırmaya göre ürün almadan önce mutlaka ön yargı hislerini harekete geçirmekte ve daha araştırmacı olduklarını sergilemektedir, kim bilir belki daha önce hayal kırıklığı yaşamış olmalarından kaynaklanıyordur.

Diğer kampanya türü ise daha çok ekonomik hislere hitap eden ön ödemeli fiyat avantajlarıdır, yani ileri tarihli alımların ücretini önceden ödemek gibi bunun ana gayesi tüketicinin almak istediği ürün veya hizmeti ihtiyaç duyduğu tarihin fiyatların çok daha altında alabilmesidir, bu kampanya türü genelde hizmet sektöründe yoğun taleplerin oluştuğu dönemler için bulunmaz bir fırsat olarak görülmektedir.

Kendi sektörümüzde yani  Antalya Araba Kiralama Kampanyası  oluşturmamızdaki ana gaye ön alımlar sunarak müşterilerimizin yaz aylarında çok yüksek olan fiyatlara alım yapmalarını önlemektir burada sağlamış olduğumuz ön satış ve mutlak iş kazancını önemseyerek müşterilerimize çok cazip fiyatlar sunmaktır.

Haziran, temmuz, ve ağustos aylarındaki araç kiralama ihtiyacı olan müşterilerimize ön ödeme yapmaları hakinde çok cazip fiyatlar sınmaktayız kampanyalarımız hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için iletişim telefonlarımız aracılığı ile bilgi alabilir arzu etmeniz durumunda bütçe dostu kiralama yapabilirsiniz.

 
Antalya Oto KiralamaATLAS | ANTALYA SANAYİ VE TİCARET ODASI KAYIT NO : 61864
Anasayfa Hakkımızda Referanslar Antalya Gezi Rehberi Site Haritası SSS | FQA
Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama Antalya Oto Kiralama © 2006 Copyrgiht Atlas Oto Kiralama Ltd.Şti  
Es Yazılım Bilişim