Bizi Takip Edin
  Antalya Hakkında | Makaleler | Hizmetler
Antalya Oto Kiralama +90 532 598 72 40 +90 242 248 09 68
 
Antalya Oto Kiralama tr / en / rs / de
 
ANASAYFA ARAÇLARIMIZ TRANSFER KİRALAMA KOŞULLARI İLETİŞİM
E Mail : info@atlasotokiralama.com
 
HİZMETLER
Antalya Konyaaltı Araba kiralama
Lara Araç kiralama Antalya
Antalya Kundu Rent A Car
Belek Rent A Car Antalya
Antalya Beldibi Oto Kiralama
Antalya Şirinyalı Araç kiralama
Antalya Otogar Araç Kiralama
Kundu Araç Kiralama Antalya
Otel Teslim Araç Kiralama Antalya
Antalya Adrese Teslim Araba Kiralama
Kaleiçi Kiralık Araç Antalya
Antalya Boğazkent Araba Kiralama
Antalya'da Oto Kiralama Hizmet Noktalarımız
Örnekköy Araç Kiralama
Antalya Lara Oto Kiralama
Antalya’da Nerelerde Kalınır
Antalya'dan Araba Kirala istediğin ilde bırak
Araç Kiralarken Bilmeniz Gerekenler
Antalya'da Şoförlü Araç Kiralama
Kundu Otellere Araba Kiralama
Antalya Çağlayan Kiralık Araba
Belek Araç Kiralama Antalya
Ucuz Araç Kiralama Antalya
Erken Rezervasyon Avantajları
Antalya Güzeloba Oto Kiralama

Şirinyalı Rent  A Car Antalya

Antalya’nın tam göbeğinde dünyaca ünlü falezlerin üzerine konumlanmış çok şirin bir semt şirinyalı, eski adıyla Dedeman bu semte hizmet veren otel ile ismini anmış halk, lara ilçe sınırlarının başlangıç noktasında yer alan bu yerleşim alanı kendine özgü kalite ve huzuru barındırmakta olup genelde elit kesim denilen yani üst gelirli insanların yerleşim için seçtikleri semttir.

Antalya’nın turizmde parlamaya başladığı dönemlerde yani 1980 lerde burası adeta şehir dışında kalan ıssız toprak parçası idi, sahip olduğu muazzam konum ve manzara nedeni ile ilk yapılaşma için tercih edilen nokta haline geldi, bu semtteki evlerin yüzde 60 lık bölümü deniz manzarası görmektedir.

Doğal olarak zengin kesim buralara yerleşmiştir, ve ilginçtir buradaki toprak sahiplerinin çok büyük bir bölümü kadındır, nedeni ise Antalya’da turizmden önce aileler çocuklar arasında toprak paylaşımında bulunurken,hasat veren verimli toprakları erkek çocuklarına,deniz kenarındaki kurak yerleri kız çocuklarına vermişler.

ve Antalya gelişmeye başlamış turizm adeta patlamış ve aşırı göç almaya başlamış hal bu olunca deniz kenarı yerler en gözde yerler haline gelmiş bu nedenle Antalya’nın yerli bayanları genelde toprak zengini olarak ön plana çıkmışlar, ilahi adalet mi? denilir bilinmez.

Şirinyalı semtinin en değerli özelliği gerek doğu kısmında bulunan lara gerek batı kısmında bulunan konyaaltı, Antalya’nın göz bebeği bu iki ünlü ilçenin tam ortasında yer almaktadır, bu nedenle günümüzde bile insanlar buralarda barınabilmek için can atmaktadır.

Ama yabancı yerleşimciler nedense burada pek az sayıdadır, çünkü onlar lara ve konyaaltı bölgesine ayrı bir duymaktadırlar, şirinyalı’da üst sınıf yerleşimcilerin olmasından kaynaklanan aşırı sayıda eğlence mekanları , bistro cafeler ve avm ler bulunmaktadır yani ekonomik hayat sürekli hareket halindedir.

Atlas Oto Kiralama Şirketi olarak bu şirin semtimizde hizmet noktası olması yönünde düşünüp hemen Antalya Şiriyalı Rent A Car ofisimizi açtık, burada günün 24 saati talep eden müşterilerimize Araç Kiralama hizmetini vermekteyiz, ayrıca bu semtte talep edilmesi durumunda müşterilerimizin bulunduğu noktaya ofisimize uğramalarına erek kalmadan ayaklarına kadar götürüyoruz, geniş hizmet yelpazesi bu olsa gerek.

Bir Önceki Hizmetimiz : Beldibi Rent A Car Antalya

   
ATLAS | ANTALYA SANAYİ VE TİCARET ODASI KAYIT NO : 61864
Anasayfa Hakkımızda Referanslar Antalya Gezi Rehberi Site Haritası SSS | FQA
© 2006 Copyrgiht Atlas Oto Kiralama Ltd.Şti